Vítej na mém blogu! :)
Snad se ti tu bude líbit, a třeba i najdeš co potřebuješ :)

Říjen 2011

31.10. :)

31. října 2011 v 20:14 Deníček :)
Ahój :)

Opět jsem se delší dobu neozvala, vim :P Možná proto, že není co psát a taky kvůli času :) Ale tak rozhodla jsem se že změnim dess po dlouhý době :) Což bude nějakou chvilku trvat :P Jinak za 2 týdny už to tu budeee :D *MATURÁK* :) Už jsem se objednala ke kadeřnici, takže účes by byl.. Jen potřebuju sehnat hnědý clipy (umělý vlasy) abych ten účes měla delší x) -> To bude oříšek.. uvidíme :) No, co dál.. Na praxi vše O.K. možná až na dnešní kontrolky, který jsem aspoň podle sebe totálně zvrtala :X Snad to napravim u dámskýho modelu (co si budem povídat, ženský mi prostě jdou líp :D). S miláčkem je to teď fajn :) Udělali jsme si šlehačkovej čtvrtek :P a od tý doby nemůžu šlehačku ani cejtit :D :X :DD Jo, a jsem pekelně nastydlá :( Musim se do toho maturáku vyléčit, přece jim tam do toho nebudu smrkat :) v mim případě troubit :DD Těšim se jak malá :) Ikdyž vim, že v poslední době jsem protivná.. Vim, že lidi okolo mě za to nemůžou ale na nic nemam chuť, náladu ani moc sílu.. Snad jen miláček mi tu náladu dokáže zvednout :-* Je NEJLEPŠÍ! :)


Uňuňu <'3

Jak si představuju ÚČES na MATURÁK :)
No, plánuju že po maturáku se ozvu s fotkama a novym dessem :) Byeeee

16.10.>slunečno/zamračeno...

16. října 2011 v 10:47 Deníček :)
Ahojky, tak jak začít, no, myslim že radši dobrýma zprávama. Takže už mam vybraný šaty na miláčkovo maturák :) Původně jsem chtěla úplně jiný ale jelikož jsme pospíchali a já jsem náročná tak jsme vzali tyhle.. A proto, že ten krám končil tak dávali slevy - z 699,- na 550,- (což jde) :)

(focený mobilem takže kvalitka ;) )

Jinak jsem už dostala taky pozvánku na maturák, sedíme já a snad celá jeho rodina u stolu č. 2, naštěstí tam budou všichni který už znam :) Vidim to tak že se tam opiju.. už to potřebuju :D A taky proč ne že? Když už ostuda, tak pořádná :D Navíc jdu v úplně úžasnejch botech a po půlnoci se má tancovat mašinka (každej se má zapojit) takže pokud půlka mašinky skončí někde na zemi (moje chyba to nééééni :DDD ). Tenhle týden mě čeká praxe, což znamená nuda, nuda a ještě jednou nuda.. Ikdyž je po výplatě lidi stejně nechodí. To kadeřnictví je tak zašitý že si moc lidí nevšímá.. Nevim jestli jsem to už psala ale rovnátka už mam :) První 2-3 dny to bolelo jako kr*va a muj jídelníček vypadal asi takhle - ovesný kaše, polívky, pudinky, bramborová kaše a krupicová kaše. Teď už jim v podstatě všechno, až na fakt tvrdý věci jako je jablko a topinky.. Jediný dvě věci co mě štvou jsou ty že to po každym jídle musim "šťourat" :D a že ani ne za měsíc jdu na utahování :( A to bude peklo.. snad to do 11.11. přestane bolet jinak si to na tom maturáku fakt neužiju. Vydim to tak že po nějaký 2 hodině ráno tam usnu :D Nejsem moc zvyklá takhle někde lítat :) Mamka mi bude muset do školy napsat omluvenku protože bych jinak nestíhala přípravy.. Nevim jestli mam zavolat tý kámošky tetě.. říkala že za ten účes by chtěla tak do těch 300,- jenže já ty peníze nekradu.. Už takhle musim na Vánoce vzít love z účtu (na kterym si šetřim peníze na řidičák). No a ta špatná zpráva.. Nejdřív takhle - muj miláček se rozhodl že bude klidně i po vesnici jezdit 80-90 km/h. Jeho věc kdybych v tom autě nejezdila s nim. Dneska v noci totiž umřel kamarádky bejvalej... jak jinak než v autě že... Navíc ještě s jednim klukem.. Sice jsem ho skoro neznala, jen z vyprávění a možná ho párkrát viděla ale je to hrozný... Ikdyž jezdíte podle předpisů nikdy nevíte kterej idiot to do vás napálí.. Tak na co ještě víc riskovat život tim že "víte" co si na tý silnici můžete dovolit? Nikdy člověk neví co si může dovolit když existujou řidiči kterym by vůbec řidičák dávat neměli! Člověk nad tim může jen kroutit hlavou... No dneska asi ještě pojedu za miláčkem ikdyž se bude muset učit.. Někdy se zase ozvu, Bye Bye

3.10. Já vim...

3. října 2011 v 18:09 Deníček :)

Totálně tu na to kašlu :X

Když venku je tak pěkně a komu by se chtělo vymýšlet smysluplnej článek ;) Tak aspoň napíšu nějaký ty novinky (ikdyž jich moc neni).. Takže:
1. Mam rovnátka :D Ano, ode dneška.. Asi před hodinou mě začla šíleně bolet pusa.. sotva mluvim jelikož mi museli dát na patro takovou destičku abych si neskousávala zámečky :X Jojo, tzn. naučit se mluvit bez šišlání :D -> VÝZVA!
2. V sobotu jsem dostala dodatečně k svátku od miláčka kytičku :) V pátek jsem si z něj dělala srandu proč mi jí nekoupil a v sobotu mi s ní přijede
3. V pátek jsme měli jet do Mostu podívat se na kvádro a šaty na miláčka maturák, jenže muj děda něco potřeboval tak nebyl čas a v sobotu taky ne ;) Možná že pojedeme tenhle víkend ale pochybuju, protože jsem chtěla jít s miláčkem do práce vydělat si nějakou tu korunu.. JSEM BEZ PENĚZ!
4. Tenhle týden mam praxi, takže se chci vidět jak budu mluvit na zákazníky u nás v kadeřnictví.. VAROVÁNÍ: Pokud nechcete dostat přes držku (za to že byste se mi smáli kvůli šišlání) radši do Slanýho nejezděte!
5. Za rovnátka (podotýkam jen na spodní zuby + destička) musela mamka dát 7 300,- a ještě mě to bolí ;(
6. Tenhle týden bych měla zavolat kamarádčiný tetě jestli by mi na ten maturák nějak neudělala vlasy :) Snad mě vezme :)
To bude asi tak všechno.. Možná že se zase někdy ozvu :) Bye bye :))