Vítej na mém blogu! :)
Snad se ti tu bude líbit, a třeba i najdeš co potřebuješ :)

Září 2011

19.9. Hrozný počasí :X

19. září 2011 v 17:33 Deníček :)
Ahooj ;) Vim, dlouho jsem se neozvala, ale nebyl čas ani chuť :) Jelikož se toho stalo už celkem dost rozhodla jsem se pro článek.. O víkendu (v sobotu) jsme s miláčkem měli odvést kamaráda do Prahy, tam jsme to jakž takž s vytisklou mapou dali ale nazpátek? Hrůza.. nebýt kamarádovi kámošky tak nevyjedeme z Prahy.. Jo, teď se tomu s miláčkem trochu smějeme, ale v tu chvíli jsme byli oba na prášky :X Celkem jsme bloudili skoro 2 hodiny (doma jsem se radši nepochlubila :D) Každopádně od tý doby jsme dá se říct nepřátelé hlavního města a rozhodli jsme se že tam a zpátky už jen autobusem :D Jinak až teď jsem přijela z praxe (a to jsem měla ranní :/). Zítra mě čeká odpolední a příjezd domů okolo 7 večer :( Tzn. přijedu domu vykoupu se a jdu spát ;D. Přemýšlim že sebou vezmu noťas ať se tam nenudíme jako dneska.. Stříhala jsem jen jednou a dohromady tam byli asi 3 lidi, hrůza děs. V sobotu bych celkem šla na Impérko :) Má být UV Night > samí svítící blbůstky a taková ta barva na tělo co svítí ve tmě :D Navíc jsem už takhle dlouho nikde nebyla :) Asi překecam miláčka nebo holky a vyrazíme :) Docela bych to i zapila když mam hned pak svátek.. No co je ještě tak novýho.. Mmm miláček má auto (opět) v opravně takže doufam že o víkendu už ho bude mít.. tenhle víkend ho měl jen tak tak, dostal ho totiž hodinu před odjezdem do Prahy -.- . Jooo a jelikož nemá auto včera jsem musela jet domu od něj busem a on zapoměl klíče od brány :D Takže jsme si tu mokrou bránu špinavou oba přelejzali ve světlejch džínách (neni to ironie?) :D Já tam visela nahoře minimálně 5 minut protože to klouzalo :D Ale dali jsme to ;) Jsem od něj chvilku a už se mi stýská.. ty naše rvačky, blbosti ale hlavně mazlení :( No ještě chvilku si počkam :) To bude asi tak všechno.. Bye bye :-*Představa mého outfitu na Maturák :)

11. září 2011 v 10:50 Móda ;)


Podotýkam na přítelův maturák :)

Fashion is my life!

11. září 2011 v 10:02 Móda ;)
Ahojky, jelikož módou dá se říct vážně žiju :D Rozhodla jsem se založit tuhle rubriku. Budu sem přidávat věcičky podle mého vkusu a třeba se trefím i do toho vašeho :) Takže na rozjezd dáme nějaký botičky na podzim, když už se trochu blíží ;)


Harry Potter!

10. září 2011 v 10:47 Harry Potter
Ahojky :) Jelikož jsem už od mala naprosto ujetá na Harryho (:D), rozhodla jsem se ho přidat do rubriky "Co mě baví" :) Je tu právem! ;) Viděla jsem všechny díly nespočetkrát a nikdy mě nepřestaly bavit :)

Seznam filmů:
1. Harry Potter a Kámen mudrců
2. Harry Potter a Tajemná komnata
3. Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
4. Harry Potter a Ohnivý pohár
5. Harry Potter a Fénixův řád
6. Harry Potter a Princ dvojí krve
7. Harry Potter a Relikvie smrti (2 části)

Seznam postav:
Daniel Radcliffe - Harry Potter
Emma Watson - Hermiona Grangerová
Rupert Grint - Ron Weasley
Robbie Coltrane - Rubeus Hagrid
Tom Felton - Draco Malfoy
Richard Harris, Michael Gambon - Albus Brumbál
Bonnie Wright - Ginny Weasleyová
Katie Leung - Cho Changová
Evanna Lynch - Lenka Láskorádová
Miranda Richardson - Rita Holoubková
David Thewlis - Remus Lupin
Gary Oldman - Sirius Black
Maggie Smith - Minerva McGonagallová
Timothy Spall - Petr Pettigrew
Alex Crockford - Charlie Weasley
Chris Rankin - Percy Weasley
Ralph Fiennes - Lord Voldemort
Btw. Článek dodělám jindy, momentálně se blog.cz rozhodl stávkovat takže jsem totálně naštvaná když to ještě řeknu slušně ;) Bye

Třetí dávka ;) 2x STOP + Nedělní chvilka poezie

7. září 2011 v 17:48 Partička CZ
Mušketířy ;D


Golf ;D


Počasí ;DRůžová :)

6. září 2011 v 19:25 Pro Vás! :)
Do této rubriky budu přidávat různé obrázky, animace a ostatní věcičky na váš blog :) Jelikož se dneska mam "růžově" pojedeme růžovou :)


A jakou barvu chcete jako další? :)

Téma týdne: Sourozenci

5. září 2011 v 17:04 Témata týdne
Sourozenci? Pro někoho přítel, jen člen rodiny, otrava co pořád něco chce nebo taky nejdůležitější osoba. Já osobně jsem ani jedno z toho nemohla poznat :) Odmalička sama.. jo, někdy mi člověk s kterým bych si popovídala dost chyběl ale naučila jsem se s tim žít. Navíc, od čeho jsou kamarádi :) Mám nejlepší kamarádku od školky a je to jako moje sestra. Ve školce i na škole - nerozlučný. Pak přišla střední a je to už jen kamarádství na dálku + občasný procházky venku a akce :) Někdy jsem lidem, kteří mají sourozence záviděla.. Když jsem viděla dřív dvojčata, které znám od základky.. někdy mě to přešlo :D Když je ale teď vidim jaký mezi sebou mají vztah.. můžu jen tiše závidět. Někteří prostě mají štěstí a někteří ne. Já jsem ráda tak jak jsem. Nic mi nechybí :) A co vy, máte sourozence? :)


Vážně čuně. 5.9.

5. září 2011 v 16:42 Deníček :)
Ahojky :) Před chvílí jsem přijela z intru.. Včera jsem chtěla napsat článek, ale na intru (opět) bohužel nešel net takže píšu až dneska :) Co je tak novýho.. no na praxi budu nakonec ve Slanym, ale budu dojíždět z domova ;) Tzn. intr jen každej druhej týden ^^ Venku je vážně hnusně a mě nezbývá nic jinýho než dřepět doma :X Když jsem jela z intru koupila jsem si koláček a ten ještě zajedla čokoládou :( Proto ten nadpis "Vážně čuně". Jestli půjdu timhle tempem dál za chvíli ze mě bude koule.. Asi přidám další díly Partičky ať je na co koukat :) Papa :)


Druhá dávka ;) 3x NÁLADY

3. září 2011 v 19:13 Partička CZ
Lehátko na pláži ;D


Na lodi ;D


Dispečeři ;D3.9. Ve znamení Titaniku :D

3. září 2011 v 18:44 Deníček :)
Ahooj :) Na to že ten den nijak zvlášt nádherně nezačínal, vybarvil se vcelku pěkně.. až na pár detailů :) Byla jsem u miláčka a šli jsme se projít k řece, navííc po sto letech nafotili nějaký fotky ;) Zítra mě čeká cesta na intr :X Vůbec se mi tam nechce.. teď se mi upřímně nechce vůbec nic.. možná tak spát. Ale to půjdu až tak v 10.. Jinak teď koukam na Hospodu a čekam až mi dá vědět miláček, že dojel domů. Už mě nic moc nenapadá.. možná přidam další díly Partičky, ať je na co koukat. Pa :)